| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

דלתות לבית לשימור

במשך זמן רב לא הייתה כמעט מודעות לחשיבות של שימור מבנים. דבר זה השתנה מאוד בשנים האחרונות ובתל אביב, לצורך דוגמא אחת מיני רבות, הוכרזו לאחרונה עוד מאות מבנים שהצטרפו לתוכנית השימור. בפרויקט של שימור יש צורך לעשות שימוש במרכיבים מעולים וחומרי גלם ללא פשרות. דלתות לבית לשימור צריכות להיות מאיכות ממעלה ראשונה. חלון בבית לשימור צריך להתאים לתכנון המקורי של הבית. לא מספיק סתם כך להתקין חלונות עץ חוץ ולקוות שיהיה בסדר. התקנת דלתות כניסה מעץ מלא צריכה להתאים למפרט וכך גם אותן דלתות לבית לשימור שמתאימות למבנה. זקוקים ליד מכוונת וביצוע מעולה? Wood window מספקים לכם את כל הפתרונות לשימור בעץ.

חלון בבית לשימור

אצלנו אתם יכולים להזמין דלתות לבית לשימור שייראו ממש כמו הדלתות של פעם. אצלנו תוכלו להזמין חלון בבית לשימור, כזה שיתוכנן ויעוצב בהתאמה מלאה לדרישות. אנו מסוגלים לתכנן יופי של חלונות עץ חוץ ולבצע התקנת דלתות כניסה מעץ מלא שיתאימו לבית בשלמות וללא פשרות. נוכל להציע לכם כל מיני דוגמאות של דלתות לבית לשימור והכל, ברמה הנדרשת שתספק גם את האדם הקפדן והנחרץ ביותר.

חלונות עץ חוץ

כאשר מדובר במבנה לשימור, נהוג להשתמש בחומרי גלם שיהיו כמה שיותר דומים למקור. לכן, דלתות לבית לשימור תהיינה בדרך כלל דלתות מעץ. לא נהוג להתקין דלת פלדה בכניסה כי דבר כזה לא נראה יפה וגם לא היה קיים בעבר. זה יכער את המבנה ופשוט לא מתאים. התקנת דלתות כניסה מעץ מלא משתלבת היטב עם בית לשימור. כל חלון בבית לשימור, גם דלתות לבית לשימור ואלמנטים נוספים יהיו מלאכת מחשבת מעץ. חלונות עץ חוץ והתקנה באיכות הנדרשת מובטחים.

התקנת דלתות כניסה מעץ מלא

כאשר מדובר על דלתות לבית לשימור מדובר בראש ובראשונה על הדלתות שנראות מן הצד החיצוני של המבנה. כדאי להשקיע גם בדלתות הפנים כמובן אבל כאשר מדובר בדלת הראשית, כאן אין שום וויכוח. אין להביא בחשבון דלתות לבית לשימור מאיכות ירודה או בעיצוב שבלוני. התקנת דלתות כניסה מעץ מלא ברמה הגבוהה ביותר, עם מבנה מסיבי, פיתוחים ועיבוד מעולה, אם רוצים תוצאות מעולות, אין מה לדבר על פחות מזה. זקוקים לפתרונות מהטופ של הטופ? לא רק דלת אלא גם חלון בבית לשימור. לא סתם חלונות אלא חלונות עץ חוץ מרהיבים וייחודיים. Wood window, הדרך שלכם לשימור איכותי.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138