| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

דלת בבית לשימור

אומרים שבלי שימור ההיסטוריה קל לאבד את הזהות וקל לאבד את השורשים. במדינה שבה אין טירות עתיקות במרכזי הערים, חשוב שבעתיים לשמר את המבנים הישנים שבכל זאת קיימים. לשימור של מבנים ישנים יש חשיבות רבה מאוד. המבנים הללו הם שמעניקים את הייחוד והזהות המיוחדים. כחלק מפרויקט שימור יש צורך לשפץ את הבית בצורה שתשמור על היופי והעיצוב. כך, דלת בבית לשימור תצטרך להיות דומה ככל האפשר לדלת המקורית. התקנת תריס מעץ תיעשה באופן ששומר על האותנטיות. לא ניתן למשל לוותר על התקנת דלת כניסה מעץ מלא ולהתקין דלת פשוטה בזיל הזול. אם אתם צריכים לבצע התקנת חלון עץ מיוחד אם דרושה לכם דלת בבית לשימור - Wood window ואתם בידיים טובות.

התקנת תריס מעץ

התקנה של דלת בבית לשימור הינה דבר מאוד מרכזי שכן הדלת מושכת הרבה תשומת לב. אך יש גם אלמנטים לא פחות חשובים ומרכזיים. למשל החלונות או התריסים. כלומר, התקנת תריס מעץ בשילוב של התקנת דלת כניסה מעץ מלא צריכים להביא לתוצאות מעולות. התקנת חלון עץ מיוחד ובחירה בדלת מרהיבה צריכים להתאים לעיצוב האדריכלי המקורי. דלת בבית לשימור ומרכיבים נוספים לשימור מבנים זה Wood window.

התקנת דלת כניסה מעץ מלא

לא כל מי שעוסק בעבודות עץ יוכל להתקין דלת בבית לשימור ברמה הנדרשת. לא כל נגר שביצע פעם התקנת תריס מעץ או התקנת דלת כניסה מעץ מלא מבין באמת את המשמעות של מבנים המועמדים לשימור. אם אתם צריכים התקנת חלון עץ מיוחד במקצועיות ואם אתם צריכים מישהו שבאמת מבין מה זאת אומרת דלת בבית לשימור, פנו אלינו ושביעות רצונכם מובטחת.

התקנת חלון עץ מיוחד

שימור בתים זה מלאכה מורכבת, חשובה, בעלת משמעות חוקית ואסתטית. אסור לזלזל בשום מרכיב ואין שום אפשרות לעגל פינות. דלת בבית לשימור צריכה להיות דלת מעולה, יפה ומרשימה. התקנת תריס מעץ צריכה להתבצע תוך התאמה מושלמת למבנה ולתוכנית השימור. התקנת דלת כניסה מעץ מלא צריכה להתבצע כך שחוסנה של הדלת ואיכותו של העץ יהיו ניכרים לעין ומאוד ברורים. אנו נוכל לבצע עבורכם את כל העבודות הקשורות לעץ ולפתרונות מיוחדים. יש לנו הרבה ניסיון בביצוע התקנת חלונות ודלתות המותאמים בשלמות למבנה ולתוכנית המוגדרת. כאשר דרושה לכם התקנת חלון עץ מיוחד, כאשר אתם צריכים ביצוע של דלת בבית לשימור - Wood window והבית שלכם יעוצב למופת.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138