| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

חיפויי עץ לקירות

אם קירות היו יכולים לדבר, היו להם יופי של סיפורים לספר. הקירות עדים לכל מה שעובר עלינו בחיים אבל במידה רבה – הם גם יכולים לשקף את החיים שלנו. העיצוב של הקירות גם משפיע עלינו, על הרגש, על מצב הרוח. מרגישים שהקירות שמסביבכם משעממים או סתמיים? זה הזמן לשנות ולהכיר משהו אחר לחלוטין. זה הזמן לחשוב על חיפויי עץ לקירות. בעזרת חיפויי קיר עץ הקירות אצלכם ייראו מלאי חיים ומיוחדים. למראה יוקרתי ומיוחד, לסגנון מעולה שיתאים לביתכם או למשרד שלכם חיפויי עץ לקירות הם הדבר הנכון, במקום הנכון. פנו ל Wood windowותוכלו גם להזמין פתרונות עץ נוספים ומעולים. למשל התקנת תריסי רפפה מעץ. ומלבד התקנת תריס עץ נוכל לייצר למענכם גם דלתות עץ ופתרונות מרהיבים נוספים.

חיפויי קיר עץ

אין זה דבר של מה בכך, לבחור בצורה מיטבית חיפויי עץ לקירות. בזכות ההיכרות הקרובה שלנו עם מגוון רחב של חיפויים וכל מיני סגנונות עיצוב, נוכל לסייע לכם לבחור חיפויי קיר עץ בצורה יוצאת מן הכלל. נוכל לבצע גם התקנת תריס עץ תואמים, שיצרו הרמוניה מושלמת בסביבתכם. ולא רק תריסים רגילים אנו יכולים להכין ולהתקין. יש ביכולתנו לבצע גם התקנת תריסי רפפה מעץ. רוצים לשמוע עוד על חיפויי עץ לקירות? אל תהססו ופנו אלינו.

התקנת תריסי רפפה מעץ

תריסים יפים נראים יפה מבפנים וגם מבחוץ. הם מעניקים לחדר ארומה מיוחדת ויכולים להתאים למשרדים, חדרי עבודה וכיוצא באלה. לצד חיפויי עץ לקירות נוכל להציע לכם גם התקנת תריסי רפפה מעץ איכותי ביותר. שילוב חכם בין חיפויי קיר עץ לבין התקנת תריס עץ ישיג אפקט יוצא מן הכלל. חיפויי עץ לקירות אינם עוד אופנה חולפת. זהו עיצוב על זמני, שיוצר מהפך בתפיסת העיצוב שלכם.

התקנת תריס עץ

בעזרת חיפויי עץ לקירות אפשר לשפר את האקוסטיקה והאסתטיקה. חיפויי קיר עץ ברמה גבוהה נראים הרבה יותר יפה ביחס לחיפויים פשוטים או חיפויי גבס סתמיים. הצטרפו ללקוחות המרוצים של Wood window ונספר לכם כל מה שתרצו לדעת על חיפויי עץ לקירות ועל התקנת תריסי רפפה מעץ. אצלנו כל התקנה וכל עיבוד, כל חיתוך וכל שיוף מבוצעים תוך הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים. בנוסף, מלבד התקנת תריס עץ אנו מתמחים גם בייצור והתקנת דלתות מיוחדות מעץ מלא, חלונות צורניים מודרניים ויפים וגם פתרונות לחידוש בתים ולשימור בתים.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138