| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

חיפוי עץ לקירות

בשנים האחרונות הפך חיפוי עץ לקירות לטרנד חם ופופולרי במיוחד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים רבים העושים בו שימוש הן בקירות פנימיים והן בקירות חיצוניים של בתים פרטיים, דירות, מגדלי מגורים ובנינים ציבוריים רבים. חיפוי עץ לקירות הוא אלמנט מרשים המוסיף יופי רב ויוקרה בכל מקום בו הוא מותקן ולצד זאת, משדר חמימות טבעית. שימוש בעץ מלא לצורך חיפוי קירות, משדר איכות לצד זרימה טבעית המשרה רוגע. חברת WOOD WINDOW מתמחה בייצור והתקנה של מוצרי עץ מלא וכן חיפוי עץ לקירות פנימיים וחיצוניים לפי הזמנה.  

קיר של יתרונות

חיפוי עץ לקירות הוא אלמנט עיצובי המוסיף יופי לכל מבנה ולצד זאת, הוא מלא יתרונות ביניהם, היותו ידידותי לסביבה ואינו מהווה זיהום סביבתי גם לאחר שהוא מוסר, החיפוי קל יחסית להרכבה ופירוק, העץ המלא ממנו עשויים חיפויי הקיר הוא בעל תכונות מבודדות ולו יכולת בידוד אקוסטית גבוהה במיוחד. היתרונות הרבים של חיפוי עץ לקירות הופך אותו לבחירה מועדפת וניתן לראותו ביותר ויותר מבנים ברחבי הארץ. בחירה בעץ מלא לחיפוי קירות היא בחירה חכמה, יפה ומרשימה במיוחד המעניקה אופי ייחודי לכל מבנה.

לזרום עם הטבע

חברת WOOD WINDOW מייצרת מגוון רחב של מוצרי עץ מלא ולה ניסיון של יותר מעשרים וארבע שנים בעיצוב, תכנון וייצור בתי עץ, פרגולות, בריכות שחייה, רהיטי גינה, דקים, דלתות עץ מעוצבות ועוד. הידע והניסיון הרבים שצברה החברה לאורך השנים הופכים אותה לחברה מובילה בתחום עבודות העץ המלא. WOOD WINDOW מתמחה בהתקנת חיפוי עץ לקירות תוך שימת דגש על בחירת חומרי גלם איכותיים במיוחד, התקנה מקצועית השמה דגש על הפרטים הקטנים ביותר למראה מושלם כשמעל לכל מקפידה החברה על מתן שירות אישי וקשוב.

 

מקצוענים בחיפויי עץ

חברת WOOD WINDOW מתמחה בייצור והתקנה של חיפוי עץ לקירות ומאחוריה מגוון פרויקטים גדול של התקנת חיפויים בכל רחבי הארץ הן בבתים פרטיים והן במבנים ציבוריים. כל עבודה של חיפוי עץ לקירות כוללת תכנון נכון ומדויק הכולל מדידות בשטח, התאמת סוג העץ והגוון המתאים לצורכי הלקוח, בחירת חומרי גלם איכותיים, חיתוך, גימור וצביעה והתקנת החיפוי בצורה המדויקת ביותר לתוצאות מרשימות במיוחד ולמראה עדכני וחדשני של כל קיר בו מותקן החיפוי הן כחלק מעיצובו החיצוני של המבנה והן כחלק מעיצוב הפנים שלו. אם גם אתם מעוניינים בעבודת חיפוי עץ מרשימה לפנים או לחוץ, זה הזמן ליצור קשר עם חברת WOOD WINDOW ולהוסיף יופי לחיים.  

 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138