| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

 חלון עץ לבית לשימור

אנו אוהבים מאוד לעבוד עם חומרי גלם שונים, אבל בעיקר מעריכים את העבודה בעץ בדגש על עץ מלא. יש לכם בית יפה או מבנה מיוחד? נוכל לייצר במיוחד עבורכם חלון עץ לבית לשימור. נוכן לתכנן עבורכם יופי של חלון עץ מלא. ואם אתם צריכים גם תריסים תואמים, נשלים את העבודה בעזרת התקנת תריסים מעץ מלא שנראים פשוט נהדר. אנו יכולים לייצר חלונות סטנדרטיים לצד חלונות בבית לשימור שיהיו יחידים במינים. נוכל לייצר עבורכם חלון שגרתי או חלון עץ לבית לשימור שישאיר רושם בל יימחה. Wood window – איכות בעץ זה אכן אפשרי.

חלון עץ מלא

צוות העובדים של Wood window שוקד בימים אלא על כמה פרויקטים מעולים. אנו זמינים גם בשבילכם, בעלי בתים מיוחדים ובתים לשימור. גם עבורכם נוכל ליצור חלון עץ לבית לשימור, כדי לשמור על הסגנון האותנטי של הבית. נוכל לתכנן, לייצר ולהתקין חלון עץ מלא באיכות הגבוהה ביותר. אתם עומדים לפני שיפוץ? הזמינו מאיתנו התקנת תריסים מעץ מלא, שישתלבו בבית שלכם בהרמוניה מושלמת. חלונות בבית לשימור בכל גודל הדרוש לכם. כל חלון עץ לבית לשימור שנתקין נראה כמו הדבר האמיתי, החלון המקורי שנבנה לפני שנים.

התקנת תריסים מעץ מלא

תריסים יכולים להיות יופי של דבר. אבל יש כל כך הרבה סגנונות, אז כיצד יודעים במה לבחור? נוכל להציע לכם כל מיני דגמים ועיצובים. התקנת תריסים מעץ מלא יכולה להתבצע גם על סמך תוכנית אדריכלית נתונה. כך גם התקנה של חלון עץ לבית לשימור. לא משנה איזה חלון עץ מלא דרוש לכם, נדע להתאים לכם חלון נהדר. נוכל להראות לכם כל מיני חלונות בבית לשימור שכבר ייצרנו, אם אתם צריכים השראה וכיוון. בעזרת Wood window, בקרוב יהיה לכם חלון עץ לבית לשימור שישביע את רצונכם באופן מושלם.

חלונות בבית לשימור

יש לכם תוכניות גדולות לבית שלכם? אתם צריכים אנשי מקצוע מעולים שיגשימו את הכל. בניית חלון עץ לבית לשימור או התקנת תריסים מעץ מלא, קראו לצוות Wood window. רוצים להחליף חלון עץ מלא שנבנה לפני שנים רבות? טוב מאוד. זה הזמן לשמוע על סגנונות של חלונות בבית לשימור . זה הזמן ליצור למענכם חלון עץ לבית לשימור. גם אתם תיווכחו לדעת כי כל בעל בית וכל בעל מבנה שמזמין אותנו, מקבל את מירב תשומת הלב. יחס אישי ואיכות של Wood window.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138