| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

חלונות צורניים

חלון הוא חלק בלתי נפרד מעיצובו הכולל של כל מבנה. בין אם מדובר על בית פרטי, בניין משרדים או מבנה ציבורי, לחלונות ולפתחים שבו חשיבות גדולה במראה הכולל של הבניין. חלונות צורניים הם חלונות המוסיפים אופי ויופי למבנה ומקנים לו מראה ייחודי ושונה. חלונות צורניים יכולים להופיע במגוון גדלים וצורות: חלונות עגולים, חלונות מקומרים, חלונות משולשים, חלונות בצורות גאומטריות שונות ומיוחדות, חלונות בגדלים לא סטנדרטיים ועוד. חברת WOOD WINDOW מייצרת חלונות צורניים מעץ מלא בעבודת יד ומאפשרת לכל לקוח פרטי, אדריכל או מעצב פנים ליהנות מיצירה חד פעמית שנעשתה בדיוק על פי הצרכים והדרישות שלו המתאימים למבנה המתוכנן.

היופי שבשוני

חלונות צורניים מעץ מלא מקנים לכל מבנה אופי משלו ומראה חד פעמי. הם משמשים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ומשרתים את הקונספט העיצובי שלו. חברת WOOD WINDOW מייצרת חלונות צורניים על פי דרישות הלקוח, בכל גודל ולכל מידה של חלון וכמובן בכל סוג עץ מלא הנבחר על ידו. שיטות העבודה הייחודיות של WOOD WINDOW  הופכות אותה לחברה מובילה בייצור פרויקטים ייחודיים מעץ מלא ובהם גם חלונות צורניים. כל פרויקט מיוצר על ידי אנשי המקצוע המיומנים של החברה בעבודת יש מדויקת וקפדנית. לכל פתח ייחודי מיותר חלון עץ מלא המתאים לו בדיוק לתוצאות מושלמות.

חלום של חלון

ייצור חלונות צורניים מעץ מלא על ידי חברת WOOD WINDOW מאפשרים לכל לקוח ליהנות מחלון ייחודי בהתאמה אישית ולהגשים כל חלום של חלון גם אם הוא לא סטנדרטי. היכולת של אנשי המקצוע המיומנים של החברה לעבד כל סוג של עץ מלא בעבודת מקנה לה את האפשרות לייצר חלונות בכל גודל ובכל צורה המתאימים למידותיו של כל פתח. שילוב של חומרי גלם איכותיים הכוללים זכוכית איכותית ועץ מלא מובחר וכן מנגנוני פתיחה ונעילה מתקדמים ופרזול איכותי גם הוא, הופכים כל חלון ליצירה חד פעמית מושלמת.
 

מקצוענים בעץ מלא

הניסיון, הידע והמוניטין הרב של חברת WOOD WINDOW  הופכים אותה לחברה מבוקשת לייצור פרויקטים מעץ מלא בתחומים שונים ביניהם: פרגולות מעץ מלא, חלונות עץ מלא מעוצבים, דלתות עץ מעוצבות, חיפוי עץ לקירות, תריסים מעץ מלא ועוד. היכולת של החברה לספק פתרונות פונקציונליים ודקורטיביים מביאה אליה לקוחות מכל רחבי הארץ ולייצר פרויקטים מיוחדים ומורכבים במיוחד  עבור קבלנים רבים, אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ. חולמים על חלונות צורניים שאין לאף אחד? זה הזמן ליצור קשר עם WOOD WINDOW וליהנות מחלון שהוא יצירת אמנות.

 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138