| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

תריסים מעץ

תריסים מעץ מביאים אל כל מבנה מראה ייחודי המשלב בין עבר להווה ומוסיפים לכל בית ומבנה בו הם מותקנים אופי מיוחד שאי אפשר להתעלם ממנו. חברת WOOD WINDOW מתמחה בייצור תריסים מעץ מלא בהתאמה אישית ובעבודת יד מקצועית ומיומנת המאפשרת לכל לקוח לקבל בדיוק את התוצאות עליהן חלם. תריסים מעץ עושים את ההבדל בין עוד חלון לחלון עוצר נשימה עם אופי המקנה למבנה בו הם מותקנים מראה ייחודי ושונה. הניסיון והידע הרבים של חברת WOOD WINDOW מאפשרים לה להיות בין החברות המובילות לייצור תריסים מעץ לשימור מבנים. העבודות המיוחדות והמדויקות, מאפשרות לכל מבנה לחדש ימיו כקדם ולהיראות יפה ומרשים כבעבר.  

אופי ויופי נפגשים ליד החלון

לתריסים תפקיד חשוב בעיצובו של הבית והם משפיעים רבות על מראהו הן בחלקו החיצוני והן בעיצוב הפנים שלו. הנטייה לחזור לאחור ולעבר שייכת לעולמות רבים ובמיוחד לאופנה, לעיצוב ולבנייה. תריסים מעץ מלא מעניקים לכל בית בו הם מותקנים, מראה ייחודי ובעל אופי רב. תריסים מעץ מלא מיוצרים על ידי חברת WOOD WINDOW על פי מידה ובכל סוג עץ בו בוחר הלקוח. תריסים מעץ מלא מיוצרים על ידי החברה מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ללא פשרות וכוללים עץ מלא איכותי העובר תהליכי צביעה מיוחדים לחיזוק עמידותו בכל תנאי מזג אוויר ולשמירת מראהו היפה לאורך שנים רבות.

עץ מלא נוכחות

חברת WOOD WINDOW מתמחה בייצור מגוון מוצרי עץ כבר יותר מעשרים וארבע שנים ולה ניסיון וידע המקנים לה את היכולת ליצור מוצרים איכותיים בהזמנה אישית עבור אדריכלים, מעצבי פנים, חברות בניה, קבלנים וחברות שימור מבנים. מאחורי כל תריס מעץ מלא המיוצר על ידי החברה עומדים מקצוענות וידע רבים, דיוק וירידה לפרטים וכן שימוש בחומרי גלם איכותיים הכוללים מנגנוני פתיחה וסגירה מתקדמים המבטיחים מפגש בין יופי להגנה ובטחון מקסימליים.


 

לשמר את היופי

חברת WOOD WINDOW מתמחה בייצור תריסים מעץ לשימור מבנים ועובדת מול חברות הבנייה והאדריכלים המובילים בתחום. שיטת העבודה הייחודית של WOOD WINDOW מאפשרת לה לייצר תריסים מעץ מלא המתאימים לדרישות שימור המבנים. הניסיון והידע הרבים וכן המוניטין שצברה החברה לאורך שנות קיומה, הופכים אותה לחברה מובילה ומבוקשת בתחום שימור המבנים ועבודות רבות שלה משולבות בפרויקטים של שימור מבנים רבים ברחבי הארץ. אם עם לכם יש חלום על תריסים מעץ מלא, זה הזמן ליצור קשר עם חברת WOOD WINDOW ולהעניק גם לבית שלכם יופי ייחודי ויוצא דופן.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138