| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

חלונות עץ

בשנים האחרונות הפכו חלונות עץ מעוצבים לאלמנט עיצובי בולט בכל מבנה בין אם מדובר על בתים פרטיים, בתים משותפים או בנייני משרדים. חלונות מעוצבים העשויים עץ, מוסיפים נוכחות ויופי לכל מבנה. הם מעניקים טאצ' כפרי וחמימות וכן מבודדים בצורה יעילה מפני חום וקור. לחלונות עץ אקוסטיקה טובה יותר מכל חלון אחר. החלונות המעוצבים של WOOD WINDOW מיוצרים מעץ מלא מובחר ואיכותי העובר תהליכי צביעה לעמידות הצבע ופרופיל העץ לשנים רבות.

לפתוח חלון ליופי

חברת WOOD WINDOW מייצרת מוצרי עץ מלא ייחודיים ואיכותיים כבר יותר מעשרים וארבע שנים. קבלנים רבים, אדריכלים ואנשים פרטיים כבר גילו מזמן את עבודות העץ האיכותיות של החברה וכיום, ניתן לראות מבחר פרויקטים מגוון של חברת WOOD WINDOW בכל רחבי הארץ ביניהם: חיפוי קירות, חלונות עץ מעוצבים, תריסי עץ במבנים שעברו הליך שימור, דלתות כניסה ועוד. אנשי המקצוע המיומנים של החברה, מייצרים בעבודת יד על פי הזמנה חלונות עץ מעוצבים בעלי מראה ייחודי וחד פעמי. מאחורי כל חלון עומדים מחשבה רבה וכן שעות יצירה רבות על מנת להגיע לתוצאות מושלמות שיעניקו לכל מבנה מראה בלתי נשכח.

חלום של חלון

כל חלון עץ מלא מעוצב המיוצר בחברת WOOD WINDOW מתוכנן עבור הלקוח בצורה המדויקת ביותר תוך התחשבות באופי המבנה המיועד, סוג העץ הרצוי, סגנון העיצוב של הלקוח והמדידות שנלקחות עבורו. חלונות עץ מעוצבים של WOOD WINDOW כוללים זכוכית איכותית וכן מנגנוני פתיחה וסגירה מתקדמים. לכל חלון ניתן להתאים תריסים מעץ מלא ולהשלים את המראה הייחודי והכפרי של החלון. חלונות עץ מעוצבים מעץ מלא מאפשרים בידוד תרמי גבוה לחום וקור ובכך מביאים לחיסכון משמעותי של חשמל. בנוסף, חלונות עץ  מתאפיינים ביכולת בידוד אקוסטי גבוהה ולהם יכולת לווסת לחות ובכך לשפר את איכות האוויר בחלל הבית.
 

מקצוענים בכל חלון

חברת WOOD WINDOW מאפשרת לך ליהנות מעבודת נגרות איכותית בהזמנה אישית מעץ מלא. כל הפרויקטים של החברה מיוצרים בהתאמה לדרישות הלקוחות תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם והעבודה.

הליך הייצור בעבודת יד, מאפשר התאמה של כל מוצר בצורה מדויקת ללקוחות וייצור ייחודי בכל צורה וגודל, בין אם מדובר על חלון מרובע, עגול מלבני, חלון ויטרינה, חלון לפתח מקושת ועוד. מחפשים חלונות עץ מעוצבים שאין לאף אחד אחר? המומחים של WOOD WINDOW ייצרו עבורכם חלונות עץ מלא שיהפכו כל דירה, בית או מבנה לייחודי ועוצר נשימה. זה הזמן להתקשר למומחים של WOOD WINDOW ולהגשים חלום של חלון.

 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138