| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

עיצוב דלתות כניסה

דלת הכניסה אל בית פרטי, דירה, בניין משרדים או כל מבנה אחר, משקפת את אופיים של אלו הנמצאים במבנה בין אם מדובר על דלת עבור וילה פרטית רחבת ידיים, עשויה עץ מלא בגודל מיוחד ולא סטנדרטי, דלת עץ בעלת מראה יוקרתי עבור משרד עורכי דין או דלת עץ מלא משולבת פרזול ייחודי עבור דירת מגורים. חברת WOOD WINDOW מתמחה בתכנון ועיצוב של מגוון מוצרי עץ מלא ומתמחה בתחום עיצוב דלתות כניסה. כל הדלתות, המשקופים והאלמנטים העיצוביים מעוצבים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, הפרזולים הטובים בעולם וכן הרכבת מנגנוני ביטחון מתקדמים.

עץ מלא יופי

כל עיצוב של דלתות כניסה בחברת WOOD WINDOW עושה שימוש בעץ מלא ומביא לידי ביטוי את האופי והיופי הייחודיים שלו. כל דלת היא יצירה חד פעמית המעניקה לכל חלל בו היא מוצבת יופי ונוכחות מרשימים הבולטים הן בחלקו החיצוני של המבנה והן בחלקו הפנימי ומשתלבים בצורה הרמונית עם שאר האלמנטים בתכנון ועיצוב המבנה. בין אם מדובר על בית העובר שיפוץ, בית פרטי ההולך ומוקם מן היסודות או מבנה בו יש צורך להחליף את הדלת, חשוב לתכנון מראש את מראה הדלת ולהתאימה לדרישות הלקוח, מידות הפתח המיועד, סגנון ואופי הבנייה וכמובן התקציב.

כשמקצוענות פוגשת איכות

דלת היא חלק מהרושם הראשוני בכניסה לכל מבנה או חלל. ניסיון וידע של יותר מעשרים וארבע שנים, הופך את WOOD WINDOW  לחברה מובילה ומבוקשת גם בתחום של עיצוב דלתות כניסה כשמאחוריה מאות פרויקטים מוצלחים של עיצוב דלתות מעץ מלא בכל סגנון, גודל ותקציב. כל דלת מיוצרת תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם ושימוש בעץ מלא איכותי העמיד בפני פגעי מזג האוויר כגון קרינת שמש, גשם וסופות. כל דלת עץ המעוצבת בחברת WOOD WINDOW מאופיינת ברמת גימור גבוהה במיוחד ועיצוב ייחודי וחד פעמי המתאים באופן מדויק לצרכים הספציפיים של הלקוח המזמין בין אם מדובר על קבלן, אדריכל או אדם פרטי.

 

יופי מלא בטחון

דלת הבית אינה רק אלמנט עיצובי. היא חייבת להעניק הגנה ובטחון ולספק הפרדה בין הפנים לחוץ בצורה יעילה וטובה. עיצוב דלתות עץ מלא ב-WOOD WINDOW נעשה מסוגי העץ המלא החזקים והאיכותיים ביותר העוברים תהליכי צביעה ועיבוד מיוחדים וזאת על מנת להפוך לעמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים, לחות גבוהה, חום כבד וגשמים. המומחים של WOOD WINDOW מציעים לכם מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוב בעץ מלא. מעוניינים להתאים דלת כניסה מעוצבת לבית, למשרד, בניין העובר שחזור או כל מבנה אחר? זה הזמן ליצור קשר עם WOOD WINDOW וגלות עולם של יופי מעץ מלא.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138