| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

תריסים מעץ מלא

עץ הוא חומר גלם נפלא, כאשר הוא נמצא בידיים הנכונות. עץ הוא טוב כל כך, מכיוון שהוא גם עמיד וגם טבעי. רוצים להכניס יופי לחיים שלכם? כדי לשפר את הבית נוכל להתקין עבורכם יופי של תריסים מעץ מלא. אנו מתמחים גם בהתקנת תריסים מעץ לשימור. יש לנו הרבה מאוד סוגים ודגמים של תריסים מעץ לבית. יש לנו הרבה ניסיון עם התאמה וייצור של תריס למבנה שימור. אם חיפשתם תריסים מעץ מלא זה הזמן לפנות אלינו - Wood window. המון פתרונות מצוינים עבורכם.

תריסים מעץ לשימור

לאחרונה נוספו עוד לא מעט בתים לרשימת הבתים לשימור. אנו יודעים כי שימור מבנים זה מלאכה חשובה ואנו מבצעים אותה בהקפדה יתירה. כאשר מתקינים תריסים מעץ מלא, הם צריכים להתאים לתוכנית השימור ולאופי הבית. כאשר מזמינים מאיתנו תריסים מעץ לשימור אנו דואגים לבחור עץ מעולה. יש לנו הרבה סוגים של תריסים מעץ לבית אך בכל זאת, תריס למבנה שימור עשוי להיות יצירה ייחודית בפני עצמה. אלה הם תריסים מעץ מלא שצריכים להתאים לאופי הבית, לתקופה שבה הוא נבנה.

תריסים מעץ לבית

תריסים טובים זה אחד המרכיבים שלא תמיד מקדישים להם תשומת לב ראויה וחבל. מגיעים אלנו אנשים רבים אשר לא נתנו על כך את הדעת וכעת רוצים להחליף את התריסים שמישהו אחר התקין עבורם בלי יותר מדי שאלות או בדיקות. אל תמהרו לבחור תריסים מעץ מלא לפני שדיברתם איתנו. אל תתפשרו לגבי תריסים מעץ לשימור לפני שראיתם מה יש לנו להציע. נוכל להראות לכם מגוון פתרונות שאנו מיצרים במיוחד. נוכל להציע לכם כל מיני סגנונות של תריסים מעץ לבית כדי שתקבלו את הטוב ביותר. ליצירת תריס למבנה שימור, לתכנון תריסים מעץ מלא, פנו לאנשים שמבינים עץ ועובדים בחומר נפלא זה כל יום, כל היום. Wood window – חלונות, תריסים וגם חיפויים ודלתות.

תריס למבנה שימור

ירשתם לא מזמן בית ישן אבל לא שמור? זה הזמן להשקיע ולשפץ על מנת לקבל בחזרה את מלוא הפוטנציאל. נשמח לייצר לכם תריסים מעץ מלא. נשמח להתקין בשבילכם תריסים מעץ לשימור, מעץ מובחר בלבד. נוכל להתקין תריסים מעץ לבית ולהסביר לכם כיצד תוכלו ליהנות מהם למשך שנים רבות. כל דבר שתרצו לדעת לגבי תריס למבנה שימור, כל שאלה שיש לכם בעניין תריסים מעץ מלא – נשמח לפרט, לעזור ולסייע. Wood window, כי העיקר זה התוצאה.
 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138