| 072-33-80-138
 

בין מוצרינו:

מאמרים:

לפרטים נוספים
חייגו 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

תריסי רפפה מעץ

רוצים מהפך עיצובי בבית? זו דרישה שקיימת בפי הרבה מהלקוחות שמגיעים אלינו ואנו שמחים לעמוד באתגר. אם חיפשתם תריסים שיהיו גם יפים וגם מיוחדים, תראו מה יש לנו להציע לכם. Wood window, מומחים לפתרונות מעץ מציגים: תריסי רפפה מעץ. אבל לא רק את זה אנו מתקינים ללקוחותינו המרוצים. מלבד תריסי רפפה מעץ אנו יכולים להציע גם תריסי פתיחה מעץ. ואם אתם רוצים מהפך עיצובי במלוא מובן המילה, נוכל להתקין עבורכם גם משהו נוסף ומרהיב באופן מיוחד, חיפויי קירות עץ בסגנון הרצוי לכם. ללא קושי נוכל לבצע גם התקנת חלונות עץ אלומיניום חוץ וכן לייצר לכם דלתות עץ מרהיבות וטובות.

חיפויי קירות עץ

כדי לשפר את הבית תוכלו להזמין תריסי רפפה מעץ. התריסים הללו יכולים להתאים בתור שיפור כשלעצמו אבל אם אתם רוצים יותר מאשר תריסי פתיחה מעץ, חישבו על חיפוי מתאים. יש ביכולתנו לייצר ולהתקין כל מיני סוגים של חיפויי קירות עץ לכל מטרה שתוכלו להעלות על דעתכם. לבתים חדשים, לבתים לשימור, למסעדות או למיטב המשרדים. שילוב עם תריסי רפפה מעץ ואולי גם עם התקנת חלונות עץ אלומיניום חוץ יוכל להדהים אתכם בזכות התוצאות.

תריסי פתיחה מעץ

אם אתם מתלבטים במה לבחור, נוכל לעשות לכם סדר בדברים. תוכלו לקבל מאיתנו את כל ההסברים לגבי תריסי רפפה מעץ ולגבי תריסי פתיחה מעץ. נוכל להציג לפניכם פרויקטים שהושלמו, עם תצלומים אמיתיים של חיפויי קירות עץ שיוצרו בהתאמה אישית. שאלו אותנו עוד לגבי התקנת חלונות עץ אלומיניום חוץ ועל תריסי רפפה מעץ ולאחר שתבינו הכל, תוכלו להחליט ולבחור בחוכמה.

התקנת חלונות עץ אלומיניום חוץ

בזמן האחרון ניכרת ההבנה שהעץ חזר לאופנה. אבל הוא חזר כשהוא מופיע בעיצובים מיוחדים ולא רק כחומר גלם סטנדרטי. אפשר לשפץ בעזרתו בתים ישנים ושווים ואפשר גם להיעזר בו בפרויקטים של בתים לשימור. בעזרת חיפויי קירות עץ תוכלו לעצב את הבית בדרך שאף פעם לא תיארתם לעצמכם. צריך פשוט לראות כדי להאמין. וגם תריסי רפפה מעץ מבוקשים כיום, יותר מתמיד. זהו העיצוב הטבעי והמזמין. זהו העיצוב המיוחד והמרשים. אז כעת, מה אתם מעדיפים יותר - תריסי רפפה מעץ או תריסי פתיחה מעץ? יתכן מאוד שמה שנכון עבור הבית שלכם יהיה התקנת חלונות עץ אלומיניום חוץ. פנו אלנו, לחברת Wood window ותכניסו עיצובים מעץ ואלומיניום, בהתאמה אישית עבורכם.


 

WOOD WINDOW
דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו: 072-33-80-138
או מלאו פרטיכם בטופס:

טלפון

072-33-80-138
כתובת
מבצע ניקל גראס 73, תל אביב


WOOD WINDOW - דלתות וחלונות עץ מעוצבים לבית
לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-138 או מלאו פרטיכם בטופס:
 

 

טלפון
072-33-80-138